Nasza filozofia

Jesteśmy rodzinną firmą, która zaburza statystyki, mówiące o tym, że rodzi się więcej chłopców. U nas – zdecydowanie przeważają kobietki. Wkładamy w naszą pracę całe serce. W zabieganym świecie, chciałyśmy stworzyć miejsce, w którym czas płynie inaczej, w którym ważny jest człowiek, mały człowiek. Prowadzimy przytulny sklep, w którym znaleźć można rzeczy wyjątkowe, piękne, a przy tym dobre jakościowo, ekologiczne i przede wszystkim bezpieczne dla maluszków. Same długo poszukiwałyśmy tego typu ubranek, akcesoriów i zabawek w sklepach i niezmierzonych odmętach Internetu, potem testowałyśmy je na własnej (czytaj swojej i dzieci) skórze. Jeśli testy wypadały pomyślnie, rzeczy pojawiły się na MaMalutkich półkach, jeśli nie, szukałyśmy dalej, albo – rozpoczynałyśmy własną produkcję. Teraz postanowiłyśmy zgromadzić nasze małe odkrycie również w wirtualnym miejscu kredyt na kartę przez internet.

Jako mamy widziałyśmy ogromną potrzebę stworzenia miejsca przyjaznego dzieciom i rodzicom, w którym można przewinąć maluszka, w spokoju go nakarmić, a także wymieć doświadczenia z inną mamą, czy po prostu mile spędzić czas. To się udało:) Od kilku miesięcy nasz sklep przeistacza się w Klub Mam, mini studio fotograficzne, czy Malutką Strefę Animacji. Miejsce, w którym można się na chwilę zatrzymać, odetchnąć od zgiełku, celebrować małe radości. Dzięki temu tworzymy nową filozofię zakupów. W której ważna jest relacja, przekaz doświadczenia, a także świadomy wybór. Wybór rzeczy trwałych, dobrych jakościowo, bezpiecznych dla maluszków, polskich.

MaMalutka to suma naszych osobistych doświadczeń, zwielokrotniona przez doświadczenia zaprzyjaźnionych mam – przy okazji naszych klientek:)